لوگوی تهران گیربکس

FA | EN
صفحه اصلی
درباره ما
محصولات
ابزاردستی
ابزار برقی
ابزار آلات اندازه گیری و تست
ابزار آلات بادی ( پنوماتیک )
ابزار آلات سایش و برش
ابزارآلات تراشکاری
ابزار آلات جوش
ابزار آلات ایمنی و لباس کار
تماس

سنگ ساب و برش

سنگ ساب و برش

سنگ ساب و برش

ریل بر

سنگ ریل بر برای بریدن ریل ها استفاده می شود صفحه سنگ های ریل بر در شرکت های ریلی مورد استفاده قرار می گیرد. صفحه سنگ های ریل بر با برند های یوگسلاوی سه ستاره ، کره ای و تیرولیت المان موجود می باشد جهت اطلاع از نحوه استفاده از صفحه سنگ های ریل بر و قیمت آن با ما تماس بگیرید.

سنگ ساب و برش

پروفیل

انواع سنگ ساب و برش پروفیل که جهت بریدن ورق و لوله های پروفیل مورد استفاده قرار میگیرد. سنگ ساب و برش پروفیل در سایز و ضخامت مختلف می باشد .

بورس انواع سنگ ساب و برش بزرگ و مینی . انواع سنگ های پروفیل بر ، ریل بر و سنگ های مغناطیسی و سنگ الماسه و سنباده.

سنگ ساب و برش

بزرگ

توسعه صنعت ایرانیان پخش کننده انواع سنگ ساب و برش یوگسلاوی سه ستاره ریز و درشت .سنگ برش کیلینگ سنگ برش کره ای ، سنگ برش چینی ، سنگ برش تیرولیت آهن بر و استیل بر مینی و بزرگ موجود میباشد انواع سنگ های رومیزی الماسه و سمباده سنگ ۱۲۵ الماسه و سمباده سنگ ۱۵ الماسه و سمباده سنگ ۱۷۵ سمباده و الماسه سنگ ۲۰الماسه و سمباده انواع سنگ های اره اتشی سنگ های انگشتی الماسه و معمولی سنگ مغناطیسی سنگ های رولی توسعه صنعت ایرانیان با بیش از 20 سال سابقه در فروش انواع سنگ ساب و برش و غیره در خدمت شما دوستان عزیز است جهت اطلاع درباره نوع و کیفیت سنگ های برش و سنگ های ساب و غیره با ما تماس بگیرید .

سنگ ساب مینی

پخش انواع سنگ ساب و برش مینی در برندهای سنگ ساب کیلینگ .سنگ ساب تیرولیت .سنگ ساب هیوندا.سنگ ساب یوگسلاوی .سنگ ساب کرون و سنگ های ساب مینی روی دستگاه فرز آهنگری مینی نصب می شود و کاربرد این نوع سنگ ها ساب است .

سنگ برش مینی

پخش کننده انواع سنگ ساب و برش مینی .انواع سنگ برش مینی استیل بر .سنگ ساب و برش آهن بر .سنگ ساب و برش مینی پروفیل بر .سنگ برش مینی گرانیت بر و سنگ ساب و برش در مارک و برند مختلف می باشد سنگ برش مینی کیلینگ سنگ برش مینی یوگسلاوی ، سنگ برش مینی هیوندا کره ای ، سنگ برش مینی تیرولیت ، سنگ برش کرون موجود می باشد سنگ ساب و برش مینی جهت کار در برش کاری مورد استفاده می باشد و بر روی فرزهای اهنگری مینی نصب میشود ضخامت سنگ برش مینی استیل بر ۱ می باشد و جهت بریدن ورق های استیل استفاده می شود. انواع سنگ های رومیزی ، سنگ های انگشتی ، سنگ های مغناطیسی ، سنگ اره تیزکنی موجود می باشد جهت اطلاع از نوع سنگ ساب و برش مینی و قیمت ها با ما تماس بگیرید از سنگ های برش مینی جهت بریدن فلزات استفاده می شود.

سنگ ساب و برش

ستاره ریز

سنگ ساب و برش

مینی ستاره ریز

سنگ ساب و برش

مینی ستاره ریز

سنگ ساب و برش

ستاره ریز

سنگ ساب و برش

بزرگ هیوندا

سنگ مینی برش هیوندا

سنگ ساب بزرگ هیوندا

سنگ ساب و برش

مینی گینگ اسپور

سنگ بزرگ کیلینگ اسپور

سنگ ساب و برش

مینی هیوندا

سنگ ساب و برش

بزرگ گلینگ اسپور

سنگ برش مینی کلینگ اسپور

سنگ ساب و برش

مینی تیرولیت

سنگ ساب و برش

بزرگ تیرولیت

سنگ ساب بزرگ تیرولیت

سنگ ساب و برش

مینی تیرولیت

سنگ برش

در صنایع فلزی جهت برش دادن استفاده میشود که این سنگ ها در اندازه های مختلف که برای کمتر براده برداشتن از فلز اصولا از سایزهای مختلف آن استفاده میشود و این نوع سنگ ها برای فلز استیل و فلزی دیگر نیز کاربری دارد که به صورت مینی سنگ و برش بزرگ و سنگ بری که اندازه های مختلف دارد مورد استفاده قرار میگیرد

سنگ ساب

این سنگ برای سایش وبه شکل های بزرگ وکوچک که اصطلاحا بصورت مینی وبزرگ گفته میشود جهت استفاده در سازه های فلزی که جوش بصورت برامده در محل جوش دیده میشود . برای از بین بردن این برآمدگیها مورد استفاده قرار میگیرد

این سنگها با برند های مختلف : ستاره ریز هیوندا- کلینگ اسپور ترولیت وغیره در این فروشگاه موجود می باشد

سنگ ساب و برش


مرکز پخش انواع صفحه سنگ های ساب و برش با مارکهای یورو کات ترکیه ، کداس آلمان ، آندره لهستان ، آرا ترکیه ، سه ستاره ریز یوگوسلاو ، کلینگ اسپور ، هیوندای ، هانیکو، گلد الفانت ، تیرولیت، ماف فلکس ، سواتی ، فورچ ، مولیتال ، اوچر، وینگز ، اولی متا ، آتن، عقاب ، زیکا و کرون


نماینده فروش انواع سنگ های الماسه ، بشقابی ، سنگ سنباده ، سی بی ان ، سنگ کاسه ای ،سنگ گلدانی با برندهای (اوچر، اولی متا ، تیرولیت ، رادوکس ، ونت)

(UCHER ، WENT، CARBERANDOM ، COBRA ، TYROLIT ،CBN، WINGS،BECO)

صفحه برش استیل 115میلیمتر بوش

طول عمر بالا
کیفیت مناسب برای کار با مدت زمان بالا
دارای بالاترین عملکرد
دقت بسیار بالا و مناسب برای کار بر روی فلزات ، سنگ ها و سایر موارد مشابه
مشخصات
اطلاعات فنی ابزار
قطر سوراخ: 22.23 میلیمتر
تعداد در بسته: 1 عدد
ضخامت: 1 میلیمتر
قطر سنگ: 115 میلیمتر

صفحه ساب فلز 115میلیمتر شیلدر

اطلاعات فنی ابزار
سایز سنگ: 22.23*6*115 میلیمتر

صفحه برش استیل 180میلیمتر D-18786 ماکیتا

سرعت برش سریع ( 3-2 بار سریع تر )
کاهش ضایعات ناشی از کار
مشخصات
اطلاعات فنی ابزار
سایز سنگ: 180*2.0*22.23 میلیمتر
میکرو صنعت بورس ابزارآلات سایش و برش
فروش انواع دیسک و سنگ

صفحه سنگ ساب آهن 115م م سه ستاره ريز

ابزاركارگاهی_ابزارجوشكاری-و-برشكاری_ابزاربرشكاری_صفحه-سنگ-برش-وسایش